top of page

Кафедри факультету

Кафедра математики

Кафедра математики НаУКМА була створена влітку 1997 року на базі кафедри фіз.-мат. наук департаменту природничих наук університету. Кафедра забезпечувала викладання математичних дисциплін в усьому університеті, хоча структурно відносилась до департаменту комп’ютерних технологій.

Класс математики

Кафедра інформатики

У 1992 році професор Віталій Павлович Замостян почав розмови про створення кафедри комп’ютерних наук. Тоді лабораторія інформатики була підрозділом природничого факультету, так само, як і кафедра інформатики, створена 22 жовтня 1993 року.

At Work

Кафедра мультимедійних систем

Рівень сучасного розвитку інформаційних технологій і застосувань комп'ютерних систем значною мірою визначається досягненнями в створенні, зберіганні, передачі та перетворенні інформації, поданої у вигляді зорових, частіше всього рухомих образів, супроводжуваних аудіорядами.

College Students in Classroom

Кафедра мережних технологій

Головним завданням кафедри є підготовка фахівців з програмного забезпечення комп'ютерних мереж і кластерних обчислювальних систем, наукова розробка передових технологій для паралельних і розподілених застосувань на комп'ютерних мережах і супер-ЕОМ, розробка нових ефективних алгоритмів в даних напрямах, створення регіональної мережевої академії CISCO.

Сетевой концентратор и кабель
bottom of page