top of page

Студентське життя

В Могилянці і на Факультеті Інформатики є багато можливостей реалізувати себе, знайти друзів за інтересами. Могилянка — не лише про навчання в аудиторіях та сумлінне виконання домашніх завдань. Тут ти можеш проводити і свій вільний час, створюючи незабутні спогади, і всебічно розвиватись як особистість.

Студентські організації

College Classroom
Screenshot 2021-02-01 at 22.04.51.png

Студентська організація Fido, тісно пов’язана з ФІ. Має 2 напрями роботи:

  • освітній, а саме проведення різноманітних лекцій / воркшопів / хакатонів;

  • розробницький, що є доповненням до освітнього напрямку і надає можливість покращити свої навички.

Діяльність організації спрямована на професійний розвиток студентів, практику у розробці програмного забезпечення, розбудову Факультету Інформатики.

Координатор: Трохим Бабич

Контакти: telegram facebook

Адреса: 4 корп. НаУКМА, вул. Волоська, 8/5, підвальне приміщення під 4 корпусом, сходи під Американську бібліотеку

hackaton.jpg
buddy photo.jpg
19942600_891806817638581_681265889799693

Бадді вистачить для всіх, і вони є на всіх спеціальностях. Бадді можуть усе.

Бути абітурієнтом чи першокурсником — наче потрапити на іншу планету. Коли сумніваєшся в виборі університету, або потрібна інструкція з користування Могилянкою, — Бадді — твої друзі й порадники.

 

Вони підтримають під час адаптації, розкажуть про студентське життя й особливості навчання та організують цікаві заходи. Їм можна довіряти, бо вони також колись були новачками.

Координаторка: Дар'я Сандалова

Контакти: telegram facebook instagram youtube gmail

Бібліотеки

Бібліотеки —  не просто зібрання книжок, це серце будь-якого університету. Бібліотеки у могилянці —  це не лише простір для навчання, а також: відпочинку, плацдарм для командної роботи, можливість попрацювати з комп’ютером тощо. Усі бібліотеки розділені на 3 зони: червона, жовта, зелена. У червоній зоні повинна завжди бути повна тиша. У жовтій зоні дозволено спілкуватися. А у зеленій можна голосно про щось порозмовляти та перекусити.

  • 1200px-Telegram_X_2019_Logo.svg

Дізнайся більше про бібліотеки

Інформацію про всі студентські організації НАУКМА можна переглянути тут

Поділ

Поділ — місце, де зосереджені найкращі кав’ярні, кафешки та коворкінги столиці. Могилянцям дуже пощастило з оточуючим простором.

Ти можеш гарно провести свій час з друзями у парку КМЦ. Там частенько можна зустріти когось з одногрупників та поспілкуватись за чашкою ароматної кави.

Якщо тобі кортить їсти, то твоїми друзями завжди будуть «Пузата Хата» та “Dinners”.  Кожен могилянець хоч раз обідав там. Ціни не кусючі, тому тобі, як студенту, не потрібно за це перейматися. Ще й сама їжа дуже смачна, особливо, якщо ти любиш 

«мамину» їжу.

З кав’ярнями на Подолі точно ніколи не буває проблем, з часом ти точно знайдеш свою улюблену. Найпопулярнішими серед могилянців, мабуть, є “Coffee club 119” та “Espressoholic”. Але будь певен, що дізнаєшся ще про багато атмосферних і затишних місць.

поділ.jpg
bottom of page