top of page

Наші партнери

Партнери факультету інформатики — це історії тривалої та успішної співпраці заради підготовки професійних кадрів для сучасного ринку ІТ.

Ми вдячні нашим партнерам та завжди відкриті для нових ініціатив!

Рукостискання в офісі
Бізнес партнери

Бізнес-партнери

Бізнес-партнери — компанії, що допомагають факультету найрізноманітнішим чином. Це і платні сервіси, які безкоштовно надають свої послуги студентам;  матеріальна допомога, запуск спільних сертифікаційних та магістерських програм, надання освітніх матеріалів та чимало іншого. Наші бізнес-партнери належать до найрізноманітніших напрямків IT, що робить освітні програми ФІ особливо корисними!

Освітні партнери

Освітні партнери — університети, з якими ФІ реалізує спільні проекти. До цих проектів належать спільні навчальні програми, а також програми обміну студентами.

Освітні партнери

Державні партнери

Державні організації і служби, діяльність яких належить до сфери досліджень факультету, та які готові співпрацювати задля покращення якості освіти та розвитку галузі. 

Державні партнери

Благодійники

Благодійники та меценати — проекти та ініціативи індивідуальних благодійників з матеріальної підтримки студентів, викладачів та всього факультету.

Благодійники

Інші партнери

До того ж, ми співпрацюємо з науковими та просвітницькими організаціями: обмін кар'єрними можливостями, наукова кооперація, та спільна аспірантура.

Інші партнери
bottom of page