top of page
Пошук

Обрано переможницю конкурсу «Найкращий штатний не науково педагогічний працівник ФІ НаУКМА"


Цього року переможницею конкурсу стала Валентина Петрівна Конюшенко, методист деканату Факультету інформатики НаУКМА.

Відзнака «Найкращий штатний не науково педагогічний працівник Факультету інформатики НаУКМА» заснована з метою створення та розвитку традиції наставництва в НаУКМА, передання досвіду від старшого покоління до молодшого і відзначення найкращого, на думку студентів та співробітників, штатного не науково педагогічного працівника Факультету інформатики НаУКМА (методисти, спеціалісти кафедр, спеціалісти деканату, працівники лабораторії ФІ). Ім’я лавреата конкурсу оголошують щороку на Дні Факультету інформатики.

Переможець конкурсу — це особа, яка користується повагою студентів і працівників Факультету інформатики, має високий рівень професійної та комунікаційної культури, допомагає студентам та колегам — викладачам, працівникам, у навчальному процесі словом і ділом, прищеплює любов до фаху та виховує почуття відповідальності, всіляко сприяє діяльності факультету.

Конкурс діє за підтримки Стипендійного фонду ім. Ростислава Сліпецького, створеного на вшанування світлої пам’яті випускника Могилянки.

Фонд заснувала родина Ростислава Сліпецького у 2021 році, його діяльність спрямована на розвиток кадрового складу Факультету інформатики, який був рідним для Ростислава.

Факультет інформатики та наш університет глибоко вдячні родині Ростислава Сліпецького за рішення заснувати в НаУКМА Фонд його пам’яті. Така підтримка дозволить формувати та розвивати цінний кадровий потенціал Могилянки, відзначати творчий підхід та сумлінну працю найкращих працівників, передавати пам’ять про Ростислава наступним поколінням студентів.

ความคิดเห็น


bottom of page