top of page
Пошук

Факультет інформатики та Berezha Security Group: ще один семестр успішної співпраціМісяць тому завершився осінній семестр, а отже ще одна група студентів пройшла курс «Інформаційна безпека веб-застосунків»!


Слухачі курсу здобули базові навички виявлення та документування веб-вразливостей, а підсумком їх роботи став залік, який був максимально наближеним до реальних умов.


Проте цей залік не був би можливим без підтримки компанії Berezha Security Group. Сергій Короленко підготував залік, який є максимально наближеним до реального замовлення. Саме завдяки ньому студенти спробували свої сили на справжньому веб-застосунку, та навчилися професійно документувати усі вразливості.


Це був цікавий та корисний досвід для кожного студента, про що свідчать висока якість робіт та кількість знайдених вразливостей. Тож можна впевнено сказати, що курс знову пройшов на ура!


"Розвиток галузі кібербезпеки лежить в основі нашої місії. Цей розвиток неможливий без нових професіоналів. Допомога освітянам в підвищенні рівня навчальних процесів - логічний наслідок", – Vlad Styran, співзасновник Berezha Security Group.


Ми вдячні компанії за плідну співпрацю!

Comments


bottom of page